Oglądasz wszystkie posty

Magne B6

"key visual" Tym razem w branży medycznej.


Oilatum

Oilatum - pack shot nowej serii kosmetyków do pielęgnacji ciała dla najmłodszych. Zdjęcie KV dziecka z mamą pojawi się w materiałach POSM (ang. point of sales materials) na rynku azjatyckim.


Copa Coca-Cola


Betfair

Można już pokazywać!!! Sesja zdjęciowa dla Betfair z Anglii
Kilka dni zdjęciowych w Warszawie i na Mazurach.Prawdziwe samochody WRC. Skoki z hopy z prędkością 150km/h,repliki koni do złudzenia przypominające prawdziwe zwierzęta z najlepszej hollywoodzkiej pracowni. Warto zobaczyć spot zrealizowany przez Papaya filmshttps://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ym4FdlacSjY i NASZE zdjęcia:)

Tags: Betfair

Sesja Zdjęciowa z Przemysławem Saletą - National Geographic Channel

Zdjęcia powstały w scenografii zbudowanej na potrzeby spotu TV reklamującego nową serię programu o nazwie "Najcięższe zadania" emitowanej przez National Geographic Shannel

Klient: Papaya Films


Sesja zdjęciowa PROMO Warsaw Shore 2

Leonardo Da Vinci nie miał z tym nic wspólnego:) Wykonaliśmy zdjęcia do materiałów promocyjnych do drugiej edycji Warsaw Shore. Zdjęcia powstały w Warszawie w scenografii przygotowanej na potrzeby spotu reklamowego.
Klient: PAPAYA FILMS


Fotosy z planu filmowego reklam TV: Okocim, Tyskie, Tesco, PLAY

W ciągu kilku ostatnich miesięcy zrealizowaliśmy sporo materiału zdjęciowego dla PAPAYA FILMS. Sumując wyszło ponad 14 dni zdjęciowych. Materiał jest ciekawy bo pokazuje jak wygląda produkcja reklam od zaplecza


Sesja DIVERSE

W styczniu wykonaliśmy zdjęcia dla marki Diverse. Ze względu na obwarowania umową możemu je pokazac dopiero teraz. Zdjęcia wizerunkowo-produktowe ukażą się jako elementy dekoracyjne witryn sklepowych oraz na stronie inetrnetowej http://www.diversesystem.com/ Przedstawiają jednego z najlepszych zawodników od PARKURU oraz DJ-kę MIXTEE.


Sesja Vans - EASTEND

Już za chwilę kolejna odsłona reklam billboardowych na trójmiejskim kwadracie. Nasze prace pojawią się na 40 nośnikach standardowych billboardów i na 10 megabordach od 1 marca 2013r. Efekt naszej  pracy to bardzo kolorowe i żywe fotografie wizerunkowe produktu. Reklamują nowy sklep marki Vans w Gdańsku Osowej.


Sesja komercyjna - Kyoto Sushi Gdynia

Wykonaliśmy cykl zdjęć produktów spożywczych w Gdyni. Podczas 6 godzinnej sesji powstał materiał zdjęciowy, który zostanie użyty w celach marketingowych (BTL i POS). Dziękujemy za owocną współpracę firmie Kyoto-Sushi:)


Sesja Komercyjna Dago - Tech

Wykonaliśmy zdjęcia na terenie nowego stadionu piłkarskiego w Białymstoku
Powstało 12 zdjęć do 12 kart kalendarza na rok 2013. Zleceniodawca Dago-Tech to firma handlująca chemią budowlaną. Dziękujemy modelce za wytrwałość i wyrozumiałość. Pogoda tego dnia nas nie rozpieszczała.


Sesja Sierra Golf Club

Wykonaliśmy zdjęcia na polu golfowym w Wejherowie na potrzeby materiałów reklamowych BTL. Zdjęcia trwały 3 dni. Wykonaliśmy je używająć wędki teleskopowej na aparat. Pozwoliło to zrobic zdjęcia z perspektywy 6 m nad ziemią. Zdjęcia zostaną użyte do wydruków wielkoforatowych w symulatorni golfowej.