Fotografia żywnośći , zdjęcia produktów spożywczych.

Jeśli prowadzisz restaurację albo małą gastronomię to potrzebujesz profesjonalnych zdjęć żywności.

Wykonujemy zdjęcia żywności, napojów, deserów. Przykładamy dużą uwagę do kompozycji i doboru produktów. Posiadamy mobilne studio fleshowe, które pozwala na realizację zleceń u klienta, blisko zaplecza kuchennego, co ma ogromny wpływ na atrakcyjny wygląd potraw.

Fotografia  żywności jest jednym z niszowych rodzajów fotografii, co nie znaczy, że mniej potrzebnym. Zainteresowanie fotografią żywności wzrasta, co jest skutkiem coraz większej świadomości restauratorów. Zdjęcia dań, napojów, deserów wykorzystywane są w kartach menu, na stronach interenetowych obiektów gastronomicznych, na plakatach i ulotkach reklamowych. Wszystkie te działania mają służyć przyciągnięciu klienta, zachęcenia go do skorzystania z usług naszego lokalu.

W przypadku dobrego zdjęcia efekt będzie taki, jakiego oczekujemy. Złe zdjęcie zniesmaczy i spowoduje, że osoba patrząca na taką fotografię z naszych usług nie skorzysta, a co gorsza zapewne podzieli się swoimi spostrzeżeniami ze znajomymi. I tak grono osób omijających Państwa restaurację będzie się powiększało. Jakie jest zatem to dobre zdjęcie? - zapytają Państwo. Otóż takie, na które patrząc będziemy mieli ochotę je zjeść, takie, które pobudzi nasz apetyt, które soczystością barw i realnością(!) sprawi, że klient zapragnie skonsumować właśnie to danie! Oferujemy Państwu profesjonalną fotografię żywności wykonywaną przez doświadczonego fotografa, który wie jak sprawić, żeby klient nie oparł się Państwa kuchni!