Fotografia ślubna, reportaż, plener

Dzień ślubu to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka, a zadaniem fotografa jest zadbanie o to, by chwile te jak najlepiej uwiecznić na zdjęciach.

Nazywam się Artur Lupiński i jestem właścicielem Lupastudio. Mam wieloletnie doświadczenie w fotografowaniu uroczystości ślubnych i osobiście dbam o to, by relacja fotograficzna z Waszego ślubu była najwyższej jakości. Zdjęcia wykonuję przy użyciu profesjonalnego sprzętu. Dysponuję własnym oświetleniem do wykorzystania w miejscach o niewystarczającej ilości światła oraz posiadam zezwolenie na fotografowanie uroczystości w kościołach. W 2010 roku moja firma wyróżniona została certyfikatem jakości przez trójmiejski portal internetowy i kwartalnik o tematyce ślubnej „Weselnik”.

Na ofertę relacji z dnia ślubu składają się:

  • aranżowany plener ślubny - ustalany indywidualnie z każdą parą w zależności od ich upodobań; przedstawiam propozycje lokalizacji plenerowych
  • przygotowania do zaślubin w tym wizaż i ubieranie panny młodej
  • ceremonia ślubna
  • wesele - obsluga imprezy do oczepin

Głównym efektem pracy fotografa jest album ślubny i dlatego przywiązujemy do jego formy dużą wagę. Zaprojektujemy go Państwu indywidualnie w formie drukowanego fotoalbumu, w którym zdjęcia rozmieszczone zostaną według naszego autorskiego projektu.

Oprócz drukowanego albumu ze zdjęciami przekażemy Państwu jego internetową wersję pendrive z fotografiami w dużej rozdzielczości oraz udostępnimy galerię online.

Cennik dotyczący reportażu ślubnego wysyłamy indywidualnie w formie pdf na wskazany przez Państwa adres e-mail. Jeśli interesuję państwa moja oferta to  proszę o kontakt przez formularz kontaktowy. W treści konieczie proszę o podanie terminu ślubu.